Хебър удари лошо Локо (София), юноша на Левски герой за гостите (видео+галерия)

Отборът на Хебър постигна страхотен успех с 3:1 над Локомотив (София) в сблъсък от 13-ия кръг на Втора професионална лига. В герой за гостите от Пазарджик се превърна Тодор Чаворски, който вкара два гола. Юношата на Левски обаче не завърши двубоя, след като бе изгонен в 61-ата минута. Третото попадение за "зелените" реализира Жак Пехливанов, а точен за "железничарите" бе Наско Милев.

Срещата започна отлично за гостите от Пазарджик. В 5-ата минута Живко Петков комбинира майсторски в наказателното поле с Тодор Чаворски, който с добър удар не остави шансове на стража на домакините Ивайло Василев.

Стартови състави:

Локомотив (София):

91. Василев, 2. Ферари, 3. Петков, 23. Василев, 4. Орачев, 26. Милошев, 10. Стефанов, 8. Милев, 7. Александров, 18. Диков, 16. Стефанов

Хебър:

95. Любенов, 39. Хаджиев, 22. Тодоров, 24. Тонев, 26. Вълчинов, 20. Пехливанов, 10. Илиев, 99. Чаворски, 11. Тодоров, 77. Хамдиев, 15. Петков КЛАСИРАНЕ ПРОГРАМА ГОЛМАЙСТОРИ