Локо (ГО) с класика над Септември (Симитли)

Хебър удари лошо Локо (София), юноша на Левски герой за гостите (видео+галерия)

Локомотив (Горна Оряховица) се наложи с класическото 3:0 над Септември (Симитли) в мач от 13-ия кръг на Втора лига и по този начин постигна първи успех у дома през този сезон. Владислав Мирчев успя да открие резултата още през първата част в 38-ата минута, а Джунейт Яшар и Даниел Стоянов отбелязаха другите две попадения в 65-ата и 70-ата минута.

С този свой успех момчетата на Георги Иванов - Геша заемат 12-ата позиция и влизат в серия от две поредни победи. Септември (Симитли) се намира на 10-ото място с 15 точки, но лошата форма на отбора се отразява и те вече нямат не намират път към успеха трети пореден двубой. Интересно е, че тимът от Симитли все още няма мач, който да е завършил равен. От 11 срещи те имат 5 победи и 6 загуби.