Пищовът на Суарес засече, Атлетико не се отлепи от нулата

Отборът на Атлетико Мадрид направи 0:0 при гостуването си на Уеска в двубой от четвъртия кръг на Ла Лига. Луис Суарес не вкара в първия си мач като титуляр за “дюшекчиите”, след като преди четири дни наниза две попадения в дебюта си срещу Гранада. Днес уругваецът игра 62 минути, след което беше заменен от Диего Коща.
В 49-ата минута Маркос Йоренте отправи много техничен прехвърлящ удар, при който топката мина много близо до целта. В 59-ата Луис Суарес беше изведен сам срещу вратаря, но реши да финтира стража и си затвори ъгъла. В края на срещата момчетата на Диего Симеоне натиснаха и създадоха няколко суматохи в наказателното поле на своя опонент. Жоао Феликс беше най-активен в търсене на попадение, но неточни удари или добри изяви на вратаря запазиха равенството до последния съдийски сигнал. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА КЛАСИРАНЕ