Треньорът на Левски: Второто полувреме ме зарадва

Локо (Пд) на исторически финал! Левски опита, но остана с пореден нулев сезон!

Треньорът на Левски Георги Тодоров беше разочарован след отпадането в полуфиналите на турнира за Купата на България. Сините завършиха 0:0 с Локомотив Пловдив на "Герена" и след 0:2 на "Лаута" напуснаха надпреварата. На финала Локомотив ще защитава трофея срещу победителя от двойката ЦСКА-София Ботев Пловдив. "Не бих казал, че съм отчаян след такъв мач. Второто полувреме ме зарадва много, създавахме положения. Дано така продължим и в бъдеще. Поздравявам футболистите за проявеното старание. Локомотив игра доста организирано, а вратарят им спаси такива положения, че в един момент помислих, че няма начин да вкараме гол. Вкарахме, но го отмениха. За съжаление трябва и късмет, който днес ни липсваше.Публиката нормално е доволна, защото момчетата дадоха максимума от себе си. Стараха се момчетата, аз търсех и малко по-свежи хора да пусна през второто полувреме, защото в предния мач имахме трудности. Живко Миланов израсна пред очите ми. Познавам го от дете. Съмнявах се, че ще изкара 90 минути, но ме опроверга. Дори в последния си мач беше за пример. Трудно е, но до края на първенството във всеки мач ще търсим победата", коментира наставникът на Левски.