Победа като гост за отбора на Камен Хаджиев, Георги Миланов не игра за МОЛ Фехервар

Академия Пушкаш постигна ценна победа с 2:1 като гост на Дьошгьор от 30-ия кръг на първенството на Унгария. Камен Хаджиев изигра цял мач за гостите.Дьошгьор поведе още в 3-ата минута чрез Ивановски, но гостите направиха пълен обрат с голове на Дойч в 21-ата и Ванечек в 48-ата минута на срещата. Академия Пушкаш обаче завърши мача в намален състав, след като Шлоноки получи червен картон три минути преди края.В друг мач от кръга МОЛ Фехервар записа труден успех с 1:0 над Дебрецен. Георги Миланов не бе в групата на домакините, докато за гостите на полувремето се появи бившият нападател на Левски Тунде Адениджи.След изиграването на днешните срещи водач в класирането е Ференцварош със 70 точки, пред МОЛ Фехервар с 59 и Академия Пушкаш 47 точки.