Вилаш-Боаш: Играхме като герои

Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш беше разочарован от отпадането на тима му в 1/4-финалите на Лига Европа от Базел след дузпи, но намери сили да похвали играчите си."Играха като герои. Заслужават адмирации за подхода към този турнир", каза португалецът.Футболистите на Тотнъм ще имат 4 дни почивка преди да започнат да се готвят за важния шампионатен мач срещу Манчестър Сити на 21 април.Без ключови играчи като Гарет Бейл, Аарън Ленън, Джърмейн Дефоу и Уилиям Галас Тотнъм така и не успя да постигне първата си победа като гост в Европа през този сезон. Останали с човек по-малко в края на редовните 90 минути "шпорите" единствено успяха да опазят равенството 2:2 и да доведат мача до дузпи. При тях Тотнъм просто затвърди негативната си серия. "Шпорите" отпадат след дузпи в турнирна битка вече в седми мач поред, а последната им победа слез изпълнение на 11-метрови удари е била в далечната 1994 година.