Парма громи като гост, страхотната серия продължава (видео)

Невероятната серия на Парма от последователни срещи без загуба продължава. Момчетата на Роберто Донадони вече в 12 поредни мача от Серия "А" не знаят що е поражение, след като днес прегазиха с 4:0 Аталанта насред Бергамо в двубой от 24-ия кръг на италианското първенство. Кристиан Молинаро изведе "дуковете" напред в резултата още в 9-ата минута, а в последния четвърт част на срещата гостите реализираха още три безответни попадения. В 74-ата минута защитникът на Аталанта Йоан Беналуан си отбеляза автогол за 0:2, а три минути след това Антонио Касано покачи на 0:3. В последните секунди резервата Есекиел Скелото вкара още един гол за Парма и бившият отбор на Христо Стоичков и Валери Божинов е шести в класирането с 37 точки. Петият Интер има само 2 повече. Аталанта пък заема 14-а позиция с 27 точки и все още може да диша спокойно, тъй като е на 8 точки от зоната на изпадащите.СТАТИСТИКА НА МАЧАМИНУТА ПО МИНУТАКЛАСИРАНЕ