Анжи пропусна дузпа в 93-ата минута срещу отбора на Попето и остана без победа (видео)

Отборът на Анжи пропиля златен шанс да запише първа победа от началото на сезона в руското първенство. В мач от 19-ия кръг тимът от Махачкала пропусна дузпа в добавеното време и завърши 0:0 при домакинството си на Кубан. Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов бе титуляр за краснодарци и бе сменен в 68-ата минута.Големият шанс на Кубан да вкара гол в двубоя бе в последните секунди на първото полувреме, когато Ибрахима Балде не уцели вратата от непосредствена близост след изпълнение на ъглов удар.В първата минута на добавеното време Роман Бугаев от Кубан получи втори жълт, съответно червен картон, след като реферът прецени, че е задържал непозволено в наказателното поле Иля Максимов и това озанчаваше дузпа в полза на Анжи. Потърпевшият Максимов обаче изпълни много лошо дузпата, стреляйки високо над вратата. Междувременно и халфът на Кубан Шарл Каборе видя червения картон - за спорове със съдията.МИНУТА ПО МИНУТА СТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕГОЛМАЙСТОРИПРОГРАМА