Сменят Бандата при загуба на Оуд-Хеверлее

Бившият футболист на ЦСКА Иван Бандаловски беше сменен на полувремето при загубата с 1:3 на неговия Оуд-Хеверлее при гостуването на гранда Андерлехт в мач от 14-ия кръг на първенството на Белгия.

Причината за смяната му станаха двете попадения за домакините, които бяха реализирани в края на първото полувреме. Клйестан откри в 43-ата минута, а Митрович удвои само 60 секунди по-късно. Оуд-Хеверлее намали в 69-та минута, когато Месуди бе точен от дузпа. Устремът на гостите беше съкрушен десет минути по-късно, когато Петерсон беше изгонен с директен червен картон. Точка на спора сложи Митрович в 81-ата минута. Отборът на Бандата остана с 9 души на терена в 85-та минута, когато Нголок бе изгонен за втори жълт картон.Двубоят беше много важен за Андерлехт преди гостуването на Пари Сен Жермен във вторник от Шампионската лига. Белгийският тим загуби домакинството срещу парижани с 0:5 и моралът му беше сринат.