Гол в последната секунда зарадва Трабзонспор в Украйна

Попадение на Авраам Пападопулос в 94-ата минута донесе победата на Трабзонспор при гостуването на Металист (Харков) в първи мач на двата тима от груповата фаза на Лига Европа. Голът на гръцкия национал оформи крайното 2:1 в полза на турския тим на стадиона в Лвов, където се игра срещата заради размирното положение в Източна Украйна. Преди това Кевин Констант бе открил за Трабзон преди почивката, но Владимир Гоменюк бе изравнил за Металист през втората част.В другия мач от Група "L" Легия (Варшава) победи с минималното 1:0 белгийския Локерен. Единственото попадение бе дело на Мирослав Радович в средата на втората част.Металист (Харков) - Трабзонспор 1:20:1 Констант (25)1:1 Хоменюк (61)1:2 Пападопулос (94)МИНУТА ПО МИНУТАЛегия (Варшава) - Локерен 1:01:0 Радович (58)МИНУТА ПО МИНУТА