Любопитната реакция на Кристиано при първия гол на Бейл (видео)

Португалската суперзвезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо реагира по любопитен начин при първия гол на "лос бланкос" в мача с Леванте на "Сантиаго Бернабеу" вчера. Футболистите на Карло Анчелоти спечелиха с 2:0, като в 18-ата минута Гарет Бейл с добвака от въздуха изпрати топката в противниковата врата за 1:0. До попадението обаче се стигна след зрелищно изпълнение на CR7, след което топката бе избита от голлинията и португалецът не скри разочарованието си от това. Вижте жестовете с ръка на Кристиано преди и след като топката се оплете в мрежата след удара на уелсеца, който в 40-ата минута стана автор и на втория гол за мадридчани.ВИЖТЕ РЕАКЦИЯТА НА КРИСТИАНО РОНАЛДО ПРИ ГОЛА НА ГАРЕТ БЕЙЛ ТУК!