Невяна Владинова спечели поредното контролно на националния по художествена гимнастика

Невяна Владинова спечели поредното контролно състезание на националния отбор по художествена гимнастика индивидуално жени, което се проведе на 11-и март в зала "Раковски". Владинова победи с общ резултат от 68.800 точки. Втора е Мария Матева с 65.000 точки, следвана от Катрин Тасева с 64.966 точки. В топ 5 са още Сара Стайкова с 61.099 точки и Женина Трашлиева с 57.166 точки. Демонстративно участие в контролното състезание имаше ансамбъл девойки. Ансамбълът с треньор Камелия Дунавска, носител на сребърен медал от миналогодишните младежки олимпийски игри в Китай, също представи своите композици. На 13-15 март в Барселона по лична покана на федерацията Мария Матева ще участва в международен турнир. На 21-22 март в Тие (Франция) на Гран При ще стартира Невяна Владинова. На 26-29 март на Световна купа в Лисабон ще участват Невяна Владинова, Мария Матева, ансамбъл жени и ансамбъл девойки.