Нямаме оправдание след такава игра, призна капитанът на Шалке

Капитанът на Шалке 04 Бенедикт Хьоведес поиска извинение от феновете след поражението с 0:3 от Борусия (Дортмунд). "Кралскосините" бяха тотално надиграни в рурското дерби и можеха да инкасират и по-тежка загуба, ако не бяха многото пропуски на домакините."Искахме да се защитаваме компактно и да наситим средата на терена. Знаехме, че Борусия играе много разнообразно. Преди почивката опитите ни са атаки не се получиха. Съперникът създаде доста чисти положения и заслужаваше да води в резултата. Определено извадихме късмет. След почивката заиграхме по-организирано, но Борусия имаше шанса да вкара гол след рикошет", коментира Хьоведес."Всеки знае какво означава рурското дерби за феновете. След такава загуба нямаме никакво оправдание", добави германският национал.