Шоуто на Кристиано срещу Ла Коруня (видео)

Мегазвездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо не успя да вкара гол при победата на "белите" с 2:0 срещу гостуващия на "Сантиаго Бернабеу" тим на Депортиво Ла Коруня, но в края на първото полувреме CR7 демонстрира страхотните си технически умения. С атрактивен финт 30-годишният португалец елиминира съпротивата на противниковия футболист и потърси пас към свой съотборник пред вратата на гостите.В друга ситуация CR7 пробва задна ножица, но не му достигна съвсем малко точност, за да се получи красиво попадение. Преди почивката Кристиано уцели и греда, а Карим Бензема пропусна да вкара гол при добавката.Секунди преди Иско да се разпише аа 1:0 Кристиано направи малко странен пропуск от голлинията, позволявайки топката да му се изплъзне от крака, а през второто полувреме стреля много лошо от фаул.