Уотфорд превзе заснежения "Стейдиъм ъф Лайт" за трета поредна победа (видео)

Новакът Уотфорд продължава с впечатляващото си представяне от началото на сезона и днес постигна трета поредна победа в английската Висша лига и общо седма от началото на шампионата, след като се наложи с 1:0 като гост на Съндърланд. Одион Игало отбеляза единственото попадение още в четвъртата минута на мача. Тогава той изпревари Себастиан Коатес и засече центриране на Алан Ниом под плонжа на Костел Пантилимон. Домакините така и не успяха да отговорят на този ранен шамар и регистрираха втора поредна загуба, за да останат на предпоследното място във Висшата лига. Възпитаниците на Големия Сам Алърдайс създадоха доста положения пред вратата на Аурелио Гомеш, с които да стигнат до изравнително попадение, но това така и не се случи. Джърмейн Дефоу и Джак Родуел предизвикаха отлични спасявания от страна на бразилския ветеран, който на практика донесе трите точки на "стършелите" с изявите си.Попадението на Одион Игало пък е негово десето във Висшата лига и общо 26-о в английските шампионати през 2015 година. С този актив нападателят на Уотфорд е най-резултатният футболист във всички професионални английски лиги за годината. За играч на мача обаче бе определен Аурелио Гомеш, който буквално отчая нападателите на "черните котки" с изявите си. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК!МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!ВИЖ КЛАСИРАНЕТО ТУК!