Тевес пак бележи, Бока на полуфинал

Аржентинският гранд Бока Хуниорс продължава да мечтае за златен дубъл през този сезон. Водени от Карлос Тевес, момчетата на Родолфо Аруабарена победиха с 2:1 в много труден четвъртфинал в гостуването на Дефенса у Хустиция. Тевес откри в 53-ата минута, след като се възползва от груба грешка на противниковия вратар, който се размина с топката извън наказателното поле. Никола Бертоки в 69-ата минута изравни след центиране отляво, като от няколко метра прати топката под гредата, но Адриан Кубос в 73-ата минута класира Бока напред с хубав гол от 25 метра. На полуфинал Бока излиза срещу Ланус, а другия полуфинал в турнира е Росарио срещу Расинг. Както е известно, Бока Хуниорс са първи в първенство с актив от 55 точки.