Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Ето го първия гол на Тевес след завръщането му в Бока (видео)

Карлос Тевес отбеляза първия си гол, след като се завърна в Бока Хуниорс. 31-годишният нападател се разписа в двубоя от 1/16-финалите за Купата на Аржентина срещу Банфийлд. Бока спечели с 3:0, а Тевес оформи крайния резултат с удар от фаул в 58-ата минута.

Аржентинският гранд поведе още в самото начало с попадение на Пабло Хавиер Перес, а в 45-ата минута Джонатан Калери покачи на 2:0. Същият футболист изуми света с брилянтния си гол срещу Килмес преди десетина дни в мача, с който Тевес официално се върна в Бока.

Малко след като Карлитос взриви трибуните на "Ла Бомбонера" и оформи крайното 3:0, гостите от Банфийлд останаха с човек по-малко. Червен каротн получи Николас Бианки Арсе.

БОКА ХУНИОРС - БАНФИЙЛД 3:0