Ла Коруня пак изпусна победата след голов трилър (видео)

Отборът на Депортиво Ла Коруня за пореден път не успя да стигне до успеха в Примера дивисион. Тази вечер тимът на Виктор Санчес завърши 3:3 с Малага в домакинството си от 28-ия кръг и това бе 12-ти пореден мач без победа за Депор. Този хикс не устройва особено и гостите, които също са в лоша серия от 5 мача без успех на сметката си.Шарлиз даде преднина на Малага в 29-ата минута, след като засече с глава центриране от корнер. В 43-ата минута домакините изравниха като Феде Картабия напредна до аутлинията и върна за Селсо Борхес, който бе точен за 1:1. Гостите обаче отново взеха преднина в мача в 63-ата минута и отново след корнер Начо Камачо с глава простреля вратата на Херман Лукс. Отговорът на Депор обаче бе светкавичен и в 66-ата минута Картабия направи страхотен пробив през няколко играчи на съперника и с удар в близкия ъгъл на вратата направи резултата 2:2.В края домакините потърсиха и победата и Лукас Перес в 80-ата минута доведе нещата до 3:2. Минута преди последния съдийски сигнал обаче Алехандро Арибас си вкара автогол за крайното 3:3 и провали усилията на съотборниците си. В края пък Малага завърши мача с човек по-малко след червен картон на Камачо в добавеното време.Така Ла Коруня остава на 12-ата позиция в таблицата с 33 точки. Същия аткив има и Малага, като тимът заема 11-ото място с по-добра голова разлика до момента.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕ