Бабатунде ще спасява Левски на "Лаута"

Новата звезда на Левски Бабатунде Адениджи ще започне като титуляр при гостуването на Локо (Пд) на "Лаута". Головата немощ на тима в предни позиции е сериозна и именно това се очаква да бъде решението на треньора Стойчо Стоев. С контузии продължават да бъдат Джъстин Менголо, Георги Костадинов и Мехди Бурабия. Очаква се Венци Христов да седне на пейката след неособено убедителните си изяви в срещата с Монтана (0:0). Нигериецът се включи прилично в последните 20 минути на мача с последния в класирането, но този път ще получи повече доверие и минути.  Особено недоволни в спортно-техническия щаб на Левски са останали от изявите на Божидар Краев.  Той ще седне на пейката за сметка на Мики Орачев. В защитата се завръща капитанът Веселин Минев, който изтърпяваше наказание срещу Монтана. При нова загуба на точки в Пловдив сините могат да се простят и с мечтите за класиране в Европа, след като преди Коледа водеха и битка за титлата с Лудогорец."Меридиан Мач"