Карата падна във втория си мач за Краковия

Антон Карачанаков изигра втория си мач като футболист на полския клуб Краковия Краков, който загуби с 1:2 като домакин срещу Заглембе Любин в мач от 24-ия кръг на местната Екстракласа. Карачанаков, който вкара шест гола в "А" група с отбора на Славия от началото на футболния сезон миналото лято, се появи в игра като резерва в 73-та минута, заменяйки бранителя Якуб Войчички. Офанзивната смяна беше предизвикана от попадението на Лукаш Яношка, който изведе гостите от Любин напред в резултата само десет минути преди появата на българското крило на терена. Филип Старзински даде преднина на Заглембе в добавеното време на първата част от дузпа, а Бубакар Диалиба изравни за Краковия в 54-та минута. Краковия не успя да върне гола на Яношка и остана без победа от 13 февруари насам. Това смъкна отбора на Карачанаков от третото място в полската Екстракласа, където вече е Погон.