Виляреал не се даде на Атлетик за десети мач без загуба (видео)

Отборът на Виляреал продължи успешната си серия от мачове без загуба в Примера дивисион. Тази вечер "жълтата подводница" устиска нулево реми в гостуването си на Атлетик Билбао от 23-ия кръг. По този начин тимът на Марселиньо не е усещал вкуса на поражението в продължение на 10 поредни срещи в първенството.Двата отбора обаче изиграха доста скучен мач и с нищо не впечатлиха феновете по трибуните. Интересните положения пред двете врати на практика липсваха, като единствено в началото на мача домакините опитаха по-сериозно да притиснат съперника и Ариц Адурис направи невероятен пропуск отблизо, като удари напречната греда, но бе и в засада. В самия край на мача пък баските останаха с човек по-малко на терена, след като Иняки Уилямс си изкара втори жълт и червен картон.Така напълно логично се стигна до крайното 0:0, като Виляреал запазва 4-ото си място във временното класиране с актив от 45 точки. Атлетик Билбао пък заема 6-ата позиция с 35 точки.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕ