Генов: Изпълнихме целта си

Наставникът на Пирин Стефан Генов остана доволен от спечелената точка на тима му - 0:0 при визитата на Черно море в мач от 14-ия кръг на Първа лига. Специалистът смята, че “орлетата” са изпълнили целта си."Нашият план беше да вземем точка и успяхме, за което благодаря на момчетата. През първата част имахме шанс да вкараме гол, но през второто полувреме имахме късмет, че Черно море не го направи. Мисля, че равенството е справедливо. Получи ни се, въпреки че ни липсваха основни футболисти. Предупредих момчетата да бъдат максимално концентрирани, защото очаквах и още по-силен натиск в началото на второто полувреме. Черно море е добър отбор и се радвам, че спечелихме точка, защото това беше важно чисто психологически. Нямаше засада при гола за Черно мое, но въпреки това смятам, че съдията перфектно изсвири мача”, каза Генов.