Кавани: Първото полувреме беше трудно, изравняването промени мача

Нападателят на Пари Сен Жермен Единсон Кавани заяви, че изравняването на резултата срещу Лудогорец е променило хора на мача. Снощи френският тим надигра разградчани с 3:1 в София в мач от втория кръг в група "А" на Шампионската лига.Лудогорец поведоха след точен изстрел от фаул на Натанаел в 16-ата минута, но ПСЖ стигна до обрат след изравнително попадение на Блес Матюиди в края на първото полувреме и с два гола на Единсон Кавани след почивката. Ключов момент в двубоя се превърна и спасената дузпа на Козмин Моци от вратаря Алфонс Ареола, минута след която ПСЖ стигна до трето попадение. "Първото полувреме беше много трудно. Получихме гол и нещата допълнително се утежниха. Изравняването промени мача. След това вкарахме втори гол след центриране от фаул, което е добре, защото го тренирахме специално през седмицата. Хубаво е, че спечелихме, защото работихме здраво, за да се измъкнем от тежката ситуация. През лятото имаше промени в състава и е нормално да се нуждаем от време. Важното е, че сме много обединени като колектив и това ни помага да преодоляваме трудностите. Чувствам се добре на върха на атаката. Знам, че съм важен, както и всеки един от съотборниците ми. Наясно съм, че трябва още да подобрим представянето си, за да правим повече добри мачове като днес", заяви уругвайският нападател.