Чехия съсипа Сан Марино за едно полувреме (видео)

Отборът на Чехия записа очаквана лесна победа при гостуването си на Сан Марино в мач от квалификационна Група "С" за Мондиал 2018. Чехите разгромиха съперника си с 6:0, като реализираха пет попадения преди почивката. Антонин Барак (17, 24) и Владимир Дарида (19, 77-д) отбелязаха по два гола тази вечер, а по веднъж поразиха противниковата врата Теодор Гебре Селасие (26) и Михаел Крменчик (43).Чехия е на второ място в групата с 8 точки, а убедителен лидер е Германия с 15. Сан Марино е на последното шесто място с 0 точки, а трети, четвърти и пети са съответно Северна Ирландия (7 точки), Азербайджан (7 т.) и Норвегия (3 т.)САН МАРИНО - ЧЕХИЯ 0:60:1 Барак (17)0:2 Дарида (19)0:3 Барак (24)0:4 Гебре Селасие (26)0:5 Крменчик (43)0:6 Дарида (77-дузпа)Класиране, Група "С"1. Германия - 15 т.2. Чехия - 83. Северна Ирландия - 74. Азербайджан - 75. Норвегия - 36. Сан Марино - 0