Кевин Фоланд донесе трите точки на Леверкузен (видео)

Отборът на Байер (Леверкузен) си тръгна доволен след гостуването си на Айнтрахт (Франкфурт) от 13-ия кръг в Бундеслигата. "Аспирините" взеха трите точки с минимална победа с 1:0. Героят в мача пък бе Кевин Фоланд, който реализира победното попадение за своя тим.Дълго време двата тима не можеха да намерят верния път към гола. Шансът обаче се усмихна на гостите в 76-ата минута, когато Адмир Мехмеди напредна по левия фланг и прати чудесно центриране в наказателното поле, където Кевин Фоланд с глава засече кълбото във вратата и донесе успеха на своя тим.След тази победа Байер (Беверкузен) се изкачи на 6-ото място с 20 точки. Айнтрахт пък вече е 9-ти с 19 точки.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕ