Етър с резервите срещу Септември

Старши треньорът на Етър Станислав Генчев възнамерява да даде почивка на почти всички титуляри в днешния мач от осминафиналната фаза на Купата на България срещу Септември (София). Турнирът не е приоритет за “виолетовите”, които искат да се утвърдят в елита. Двубоят срещу друг от новаците е добра възможност за играчите, които получават по-малко шансове от началото на сезона, да се докажат.Венцислав Василев е контузен, а Йордан Апостолов е наказан за 1 мач. В предни позиции се очаква да стартират ветеранът Тодор Колев и Иван Петков.Септември също няма особени амбиции за купата, но наставникът на тима Николай Митов се надява футболистите му да покажат, че не бива да бъдат подценявани от никой съперник. Етър е в серия от 4 мача без победа, а последната такава бе постигната именно в турнира за националната купа - 4:2 срещу Поморие след продължения.Купа на България, 1/8-финали:ЕТЪР - СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ)Вероятни състави:ЕТЪР (4-4-1-1): Акалски; Кямил, Гълъбов, Скерлев, Атанасов; Тодоров, Н. Колев, Ивайлов, Почански; Петков; Т. КолевСтарши треньор: С. ГенчевСЕПТЕМВРИ (4-2-3-1): С. Георгиев; Предев, Траянов, Добрев, Трифонов; Стоичков, Тилев; Гади, Ж. Патрик, Байду; КалояновСтарши треньор: Н. МитовСЪДИЯ: Николай ЙордановСТАДИОН: “Ивайло”НАЧАЛО: 18:00 часаМИНУТА ПО МИНУТА!