Лийдс продължава без загуба при Биелса

Лийдс не познава вкуса на поражението под ръководството на Марсело Биелса вече четвърти пореден мач. Йоркширци се върнаха на върха в Чемпиъншип, след като снощи завършиха 2:2 при гостуването си на миналогодишния член на Премиър лийг Суонзи и така оглавяват таблицата с 10 точки, колкото има и втория Мидълзбро. Гостите на два пъти бяха догонващи в резултата, след като първо Оливър МакБърни даде аванс на уелския тим, след което Кемар Руфи изравни. В последствие МакБърни отбеляза втория си гол, но Пабло Ернандес донесе точката на Лийдс с изравнително попадение десетина минути преди края.

След четири мача във второто ниво на английския футбол йоркширския клуб има 10 точки при 3 победи и 1 равенство, както и голова ралзика 11:4. Мидълзбро е на второ място също с 10 точки и такъв актив, но по-лоша голова разлика (8:2), докато Суонзи е на трета позиция с 8 точки.