Неизвестност след шоу между Япония и Сенегал! Хонда спря африканците (видео+галерия)

Япония и Сенегал записаха зрелищно 2:2 в среща от група 8 на Мондиал 2018. До успеха по-близо бяха африканците, които повеждаха на два пъти, но "самураите" показаха воля и сила да стигнат до точката. Резултатът откри Садио Мане, който порази мрежата в 11-ата минута с куриозно попадение. В 34-ата минута Такаши Инуи изравни с диагонален шут. В 71-ата минута Муса Ваг направи 2:1 за Сенегал с изстрел отдясно, но Кейсуке Хонда развали празника на "лъвовете от Теранга" - 2:2.Двата тима започнаха световното първенство с победи - Япония записа изненадващ успех срещу Колумбия с 2:1, а африканците удариха, също с 2:1, Полша. Така срещата в Екатеринбург можеше да класира някой от съперниците на осминафиналите, но това не стана.сасаВ последните срещи от групата японците ще срещнат поляците, докато Сенегал ще премери сили с Колумбия.

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА!ГАЛЕРИЯ С ФЕНОВЕТЕ НА ЯПОНИЯ!ГАЛЕРИЯ С ФЕНОВЕ НА СЕНЕГАЛ! ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ТУК! ГЛАСУВАЙ ЗА ИГРАЧ НА МАЧАГЛАСУВАЙ ЗА ГОЛ НА ДЕНЯ!