Севиля измъкна точка в мъглата в мач със странен червен картон (видео)

През второто полувреме андалуският състав трудно организираше нападения, затруднен и от числовия превес на домакините. В 68-ата Андре Силва и Сиовас се сбутаха и нападателят на севилци получи жълт картон, въпреки че защитникът нанесе удар с ръка в тила на португалеца. В 80-ата Ибрахим Амаду нацели страничната греда след удар с глава от 12 метра след центриране на Роке Меса. В 89-ата Юсеф Ел Несири тресна напречната греда след шут от осем метра. Вратарят сякаш леко чукна топката и предотврати гола.В 91-ата севилци достигнаха до изравняване. Роке Меса центрира, Висам Бен Йедер сякаш беше загубен в мъглата и се изстреля между защитник и вратаря, за да реализира с глава - 1:1. Леганес записа седми пореден мач в Ла Лига без загуба и вече е на четири точки пред зоната на изпадащите. Севиля пък вече отстъпва с две точки от Атлетико Мадрид. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА КЛАСИРАНЕ