Нов силен мач за Страхил Попов, Касъмпаша не се даде на "фенерите" (видео)

Касъмпаша продължава да се представя отлично от началото на сезона. Отборът на българския национал Страхил Попов направи 2:2 с Фенербахче в последния двубой от 14-ия кръг на турската Сюпер лиг. Попов игра цял мач и заслужи добри оценки с представянето си. Звездата на Касъмпаша Мбайе Диане вкара и двата гола за своя отбор. Той откри резултата в 22-ата минута, а в 54-ата оформи крайното 2:2. Сенегалецът има общо 16 попадения през кампанията и е убедителен лидер в листата на стрелците.За "фенерите" точен беше Роман Нойщетер в 44-ата минута, а секунди по-късно Йозгур Чек си вкара автогол, но и това не стигна на истанбулския гранда да стигне до победата. "Жълто-сините" са на 15-о място и имат само три успеха от старта на сезона.Касъмпаша събра 26 точки и е на второ място. Лидер е Истанбул Башакшехир с 30 точки.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕГОЛАМЙСТОРИПРОГРАМА