Касъмпаша със Страхил Попов загуби от лидера в Турция

Отобрът на Касъмпаша допусна загуба с 0:2 в гостуването си на лидера в Суперлигата на Турция Истанбул Башакшехир. Срещата бе от 19-ия кръг, а цял мач за гостите записа българският национал Страхил Попов.

Истанбул поведе в резултата в 42-ата минута, когато след страхотна комбинация с едно докосване Робиньо изведе Един Виска в наказателното поле, а той от малък ъгъл успя да промуши топката във вратата за 1:0.

В 84-ата минута домакините решиха всичко с втори гол. Виска бе изведен хитро зад защитата, напредна и подаде към Елжеро Елия, който отблизо бе точен за крайното 2:0.

Така Истанбул продължава да води в класирането с 41 точки, пред Галатасарай с 35 и Малатияспор с 32. Касъмпаша пък падна до 7-ата позиция с 29 точки в актива си.