Бристол Сити прескочи третия кръг на ФА Къп след успех над Хъдърсфийлд

Отборът на Бристол Сити прескочи третия кръг на турнира ФА Къп, след като победи елитния Хъдърсфийлд с минималното 1:0. Единственото попадение в срещата падна през второто полувреме. Негов реализатор бе Джош Браунхил в 72-ата минута. Срещата бе напълно равностойна през повечето време, но домакините бяха по-съобразителни и успяха да излъжат съперника си при изпълнение на ъглов удар. Центриране на играч на Бристол бе избито от стража на гостите около пеналтерията, а след последвал карамбол топката достигна до Джош Браунхил, който успя да излъже четирима футболисти на Хъдърсфийлд и да промуши топката във вратата зад Бен Хамер. До края на срещите гостите не успяха да изравняват и отпаднаха от надпреварата.