Боби Цонев резерва при голям провал на Интер (З)

Националът Борислав Цонев се появи като резерва за Интер (Запрешич), който допусна нова загуба в хърватското първенство. Бившият халф на Берое влезе в 59-ата минута на мястото на Никола Рак при поражението с 0:2 от тоталния аутсайдер Рудес.

Гостите разчитаха с три точки днес да се отдалечат от зоната на изпадащите, но се случи точно обратното. До почивката мачът беше равностоен, а в началото на второто полувреме Драган Юранович откри в полза на Рудес. Втория гол отбеляза Жоао Ерик в 78-ата минута.

Успехът е първи за Рудес през сезона и дойде след 24 изиграни мача. Отборът обаче е твърдо на дъното в класирането с едва 7 точки. Интер е осми с 21 пункта, а лидер е Динамо (Загреб) с аванс от 14 точки пред втория Риека.