Верона се размина с трите точки (видео)

Верона пропусна да стигне до трите точки в домакинството си срещу Удинезе, като срещата завърши 0:0. Гостите имаха две добри възможности през първото полувреме, но съперникът им доминираше в мача, но бе спрян от Хуан Мусо и гредата.Двама от кандидатите за изпадане от Серия А влязоха в двубоя с надежда за точки. Преди почивката Барак и Фофана пробваха удари от дистанция, а Лазаня прати топката над вратата с удар от воле от добра позиция. Отново Лазяна пропусна отлична възможност в началото на второто полувреме.

Постепенно Верона започна сериозно да доминира. В 76-ата минута Мусо направи страхотно спасяване след удар с глава на Степински отблизо, като отклони топката в гредата. Домакините натиснаха и редяха атака след атака, но до гол не се стигна. Страхотно воле на Вере също се докосна от външната страна на гредата.