Пирин (Разлог) би Балкан в Ботевград

Отборът на Пирин (Разлог) продължава със силната си пролетна серия. Възпитаниците на Христо Джоджов победиха Балкан като гост с 1:0 в среща от 21-ия кръг. Единственият гол отбеляза Джейхан Зайденов още във втората минута от дузпа. Той се разписва във втори пореден мач за отбора. Гостите от Разлог завършиха мача в намален състав. Главният съдия Мартин Спасов вдигна втори жълт картон на Благой Родов двадесет минути преди края на срещата.

Пирин е в серия от 5 поредни срещи без загуба и отборът се отдалечи от опасната зона. " Заслужена победа за нашия отбор. Доминирахме през целия мач и можеше да спечелим и с разлика. Доволен съм от момчетата, раздадоха се максимално. Не случайно и нямаме загуба тази пролет", коментира наставникът Христо Джоджов.

В следващия междинен кръг в сряда Пирин Разлог приема Велбъжд Кюстендил, а Балкан гостува на Миньор Перник.

Милчо Максимов

Снимка: balkanec.bg

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!