Алекс Колев с първи гол в Полша

Българският нападател Александър Колев вкара първия си гол с екипа на Стал (Миелец) в сблъсък от 22-ия кръг на второто ниво в Полша. Бившият младежки национал заби първото попадение при равенството 2:2 в гостуването на Битовия (Битов). Той се разписа в 18-ата минута.

Двубоят от полската Лига 1 започна отлично за отбора на Стал. В 18-ата минута бившият стрелец на Ботев (Пловдив) и Берое Алекс Колев откри резултата на стадион "Мосир". При този резултат завърши и първата част. Второто полувреме стартира много лошо за гостите и Плой изравни в 57-ата минута. Девет минути по-късно домакините направиха пълен обрат, когато Бак вкара за 2:1 от дузпа. Крайният резултат в сблъсъка оформи Радул в 76-ата минута, след като показа самочувствие и се разписа от бялата точка.

Отличен мач за гостите от Стал записа и друг българин, бившият халф на Берое Васил Панайотов също се отличи с много добри изяви в Битов. Добрата форма за тима от Миелец продължава, след като от старта на втория полусезон тима има седем точки от първите три мача.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!