Славия вкара пет гола на последния в Трета лига

Отборът на Славия U19 победи с 5:4 последния в Югозападна трета лига - Чепинец (Велинград). Срещата се игра в столичния квартал "Овча купел". Юношите на Славия дръпнаха в резултата с 2:0. В 13-ата минута Милен Иванов, който е най-сериозният футболист в селекцията на велинградчани намали резултата. В 24-ата минута Аспарух Василев изравни. В 35-ата минута Христо Костов се разписа за 2:3. Малко преди края на първата част "белите" възстановиха равенството в контролата.

В началото на втората част Славия излезе напред. В 81-ата минута отново Милен Иванов се разписа в мрежата на "белите", но четири минути преди края Славия стигна до победата, след като вкара пети гол за крайния резултат.

Следващата проверка на Чепинец е предвидена за 15 февруари срещу Струмска слава.