Литекс с девета победа

Ловешкият Литекс продължи победния си ход в Северозападната Трета лига. Днес в мач от 13-ия кръг селекцията на Живко Желев се наложи с 3:1 в Павликени над местния едноименен тим.

Гостите контролираха събитията на терена през цялото време. В средата на първата част Иван Филипов се извиси след корнер и с глава даде аванс на Литекс. В 63-ата минута футболист на домакините извърши нарушение в наказателното поле и Йоан Петков реалзира дузпата за 2:0.

Десетина минути преди края се случи същото, но в полза на Павликени, а точен от бялата точка бе Димитър Кушев. Веднага след това обаче Денил Селимински оформи крайното 3:1 за състава от Ловеч.

Снимка: pfclitex.com

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!