Кошмарен дебют за Кокала във Втора лига

Несебър разби Оборище (Панагюрище) с 3:0 в мач от 10-ия кръг на Втора професионална лига. Този успех и загубата на Септември (София) пък позволи на "делфините" да се изкачат до върха в първенството. Дебют като треньор на гостите направи Емил Велев, който обаче не успя да помогне да тима да си тръгне поне с точка от стадиона в Несебър.

Първото полувреме премина изцяло под диктовката на домакините. Това, обаче не успя да им донесе преднина в резултата. Още в 5-ата минута Ерай Карадайъ нанесе хубав удар по диагонала, но Витанов изби. Малко по-късно идентично положение се откри пред Тачев, но този път Андонов се намеси отлично. Все пак първото полувреме завърши при резултат 0:0.

През втората част домакините се развихриха и набързо решиха всичко в своя полза. Стамен Ангелов откри, Иван Цачев удвои аванса на тима, а Владислав Мирчев оформи крайния резултат в срещата от Втора лига.

Състав на Несебър: Р. Андонов, Д. Молдованов, Ив. Стоянов, Н. Костов, Г. Димов, Цв. Цонков, Ив. Цачев, Ст. Ангелов, Дж. Яшар, Пл. Тенев, Ер. Карадайъ

Състав на Оборище: Витанов, Парнаров, Лазарос, Гаров, Личев, Щерев, Салибур, Тодоров, Камберов, Стамов, Тачев