Конте иска от играчите си да решават мачовете по-рано

Наставникът на Челси Антонио Конте призова играчите си да бъдат по-безмилостни към противника и да решават мачовете си по-рано. Италианският специалист не остана особено доволен от видяното срещу нискоразредния Бристол Роувърс, въпреки победата с 3:2 и класирането за третия кръг в турнира за купата на Лигата. Челси водеше с 3:1 на почивката, но голът на Елис Харисън от дузпа в началото на второто полувреме осигури драматични моменти в края на мача.

"Трябва да разберем, че когато имаме възможност да решим мача, трябва да го направим. Тази вечер оставихме шанс на съперника и до края трябваше да се страхуваме от изравняване", каза Конте.

От началото на сезона Челси има 3 победи от 3 мача във всички турнири, но и трите успеха дойдоха само с по 1 гол разлика.