Спартак (Плевен) набира футболисти за юношенския тим до 17 години

Общински футболен клуб ОФК Спартак (Плевен) набира футболисти до 17 години, съобщи пресаташето на клуба Димитър Стефанов.

Кандидатите трябва да са родени след 1 януари 2000 година и ще бъдат включени в юношеския отбор на Спартак (Плевен). Въпросната селекция ще участва в елитното юношеско първенство на България до 17 г. През миналия сезон отборът на ОФК Спартак в същата възрастова група се класира на престижното осмо място, постигайки победи над почти всички съперници от по-предните позиции.

Състезатели за новия отбор на плевенчани U17 се набират за всички постове - вратари, защитници, полузащитници и нападатели. Желателно е кандидатите да се свържат възможно най-бързо - до края на настоящата седмица, с директора на детско-юношеската школа на ОФК Спартак (Плевен) Бойко Цветков. Именно той ще бъде и треньор на тима, участващ в елитното юношеско първенство на България до 17 г.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!