Равенство на Поморие в първата среща

Отборът на ОФК Поморие успя да завърши 1:1 като гост на ФК Оборище в гр. Панагюрище.
Въпреки, че гостите бяха по-активни през първото полувреме, в самия му край домакините успяха да отбележат гол и поведоха с 1:0.

През втората част отново гостите бяха по-активният отбор, а Оборище осъществяваха опасни контраатаки.

Във 87-та минута Даниел Стоянов бе фаулиран в наказателното поле на домакините и с точното си изпълнение Христо Лемперов донесе точката за отбора на Поморие. Краен резултат 1:1.

Следваща среща отборът на ОФК Поморие приема на свой терен Спартак (Плевен) на 13.08. /събота/ от 20:00 часа на стадион "Поморие"

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!