Черно море направи равен с Несебър за ЧРД на Гонзо

Отборите на Черно море и Несебър не успяха да се победят в контролна среща играна днес. Мачът завърши при резултат 1:1, което едва ли зарадва рожденника Георги Иванов - Гонзо, който води "моряците".

Варненци започнаха по-добре мача и в 5-ата минута Траян Траянов удари греда. След това обаче Несебър стигна до откриване на резултата чрез Иван Цачев, който отблизо засече центриране на Симеон Баев.

През второто полувреме Черно море все пак се добра до равенство с попадение на Георги Андонов в 75-ата минута на двубоя.

Утре варненци заминават на лагер в Банско.

Съставът на Черно море: Чанович, Венков, Траянов, Николов, Сукуп, Малик, Паланков, Илиев, Васев, Романов, Бакари (Дюлгеров, Георгиев, Енрике, Андонов, Цветков, Костадинов, Неделчев, Минков, Йосков, Коконов, Радев, Златков)