Без победител в плевенското дерби между Левски (Левски) и Вихър (Славяново)

При резултат 1:1 завърши поредното дерби на Плевенска област в Северозападната "В" група между Левски от едноименния град и гостуващият му Вихър (Славяново).

Около 400 зрители наблюдаваха равностоен мач. Домакините заложиха на по-прибрана игра, докато селекцията на Красимир Бислимов повече владееше топката. Особено след почивката гостите пренесоха играта в половината на съперника. Но топката спря в тяхната мрежа. В 62-ата минута левскар центрира и в опита си да избие Борислав Иванов забоде топката в собствената си врата.

Отборът на Левски вече докосваше победата, когато в последните секунди Альоша Илиев се вряза в наказателното поле и в опита си да го спре с шпагат Станислав Иванов докосна топката с ръка. Константин Генков изпълни прецизно за крайното 1:1.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!