Несебър с пореден рецитал във "В" група

Лидерът в Югоизточната "В" група ОФК Несебър продължава с победната си серия. Днес “делфините” надиграха с категоричното 4:0 тима на ФК Димитровград в среща от 22-ия кръг.

Домакините започнаха вихрено двубоя и откриха резултата още в първата минута. Точен беше Лъчезар Ангелов. В 20-ата минута домакините удвоиха резултата след гол на юношата на ЦСКА Димитър Коларов. При този резултат приключи първата част.

Второто полувреме продължи в същото русло. В 60-ата минута Стамен Ангелов направи резултата класически, а десет минути по-късно се разписа и звездата в атаката Трайо Грозев – 4:0. До края на двубоя ново попадение не падна и ОФК Несебър регистрира 20-ата си победа от началото на сезона.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!