Евро 2024: Украйна - Белгия 0:0

Никола Спасов: Надиграхме Левски, съдията се презастрахова

Наставникът на Черно море Никола Спасов остана доволен от постигната победа с 1:0 над Левски на "Тича".

"Мисля, че се игра много футбол на терена, който днес беше в лошо състояние. Играхме много добър футбол и двата отбора. Хубавото е, че отборът игра добре и през по-голямата част от мача контролирахме действията на терена, особено през първото полувреме контролът бе изцяло наш. Имахме и по-слаби моменти към края на мача, но това беше резонно предвид резултата.

Левски направи всичко възможно да изравни, но в крайна сметка почти през цялото време контролирахме нещата. Имахме своите ситуации и мисля, че надиграхме Левски, надиграхме ги за първи път откакто аз водя отбора", заяви Спасов.

"Имаше много ненужни картони, вдигнати от съдията. Опита се да се презастрахова преди да има някоя по-сложна ситуация за решаване", каза още спецът.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!