Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Локо Сф се наложи над Хасково след обрат (ГАЛЕРИЯ)

Отборът на Локомотив (София) се наложи над Хасково с 2:1 в 16-ия кръг на "А" група. В 32-ата минута Димитър Алексиев изведе гостите напред, след като прехвърли Божидар Митрев. Минута по-късно домакините изравниха чрез Ламжед Шехуди, който бе заел добра позиция и опъна мрежата с глава.

В 42-ата минута Шехуди изведе добре Владислав Романов, който стреля опасно, но топката срещна десния стълб на вратата на Николай Банков.

Локо Сф - Хасково

В 49-ата минута Локо Сф поведе. За втори път точен бе Шехуди, който се възползва от груба грешка на защитниците и вратаря на Хасково.

Малко преди да отбележи удар на Шехуди срещна гредата.

ЛОКО СФ - ХАСКОВО 2:1

0:1 Алексиев 32