Вилаш-Боаш: Нямахме късмет

Треньорът на Зенит Андре Вилаш-Боаш обясни загубата с 1:2 от Байер (Леверкузен) в Шампионската лига с липсата на късмет. Според него шансът не е бил на страната на неговия тим, който е пропуснал добри възможности пред вратата на съперника.

"Нямахме късмет, защото като цяло се представихме добре, но за съжаление не се възползвахме от нашите шансове. Успяхме да отбележим чак след като вече губехме с 0:2. Това бе твърде късно, но като цяло играчите бяха фантастични. Емоцията и интензитетът в играта ни бяха на ниво. През първото полувреме разигравахме добре, Кержаков имаше две добри възможности и трябваше да водим на почивката. Втората част нещата не се промениха особено, но Леверкузен се възползва от своите положения. Те вкараха след статично положение и след контраатака. Поздравявам съперника за силната му игра в защита, но като цяло смятам, че резултатът е несправедлив", смята Вилаш-Боаш.