Ще излезе ли Левски от кризата срещу Берое - отговорът от Николай Костов

Гонзо хвърли кърпата след тежката загуба от ЦСКА

Наставникът на Левски Георги Иванов хвърли кърпата след тежката загуба с 0:3 от ЦСКА. Гонзо заяви, че "сините" нямат шанс за титлата и оттук нататък ще се борят за влизане в тройката.

"През първото полувреме контролирахме мача. Точно, когато играхме по-добре, допуснахме гол. През вторите 45 минути за нас стана доста трудно, тъй като ЦСКА се прибра и игра на контри. Не може да допускаме толкова елементирни грешки в защита и да не можем да вкарваме от чисти положения. Левски загуби тежко, нямаме оправдание, вече шест пъти губим от ЦСКА.

В тези дербита е важен резултатът, не толкова играта. Съжалявам. Левски показа много по-бърз и техничен футбол, ЦСКА - ефективен. Оттук нататък ще се борим за влизане в тройката. Ако бяхме спечелили днешния мач, щеше да бъде съвсем друго. Можеше да се борим за челното място", заяви Гонзо.

Впоследствие той уточни, че Национална спортна база е организатор на двубоя, а "сините" са платили наем за Националния стадион "Васил Левски", като по този начин отговори на нападките на Стойчо Младенов, че Левски не са се погрижили за добрата организация на дербито.