Видима-Раковски (Севлиево) тръгна с победа в Никопол

Успех с 2:0 като гост над негостоприемния Ситомир (Никопол) записа Видима-Раковски (Севлиево) в среща от 1-ия кръг на Северозападна В група. През целият двубой селекцията на Мартин Дойчев бе по-добра и победата й е напълно заслужена.

Развръзката настъпи само за 11 минути през първата част. Първо в 29-ата минута Младен Николаев стреля прецизно от границата на наказателното поле за 1:0.

Пет минути преди почивката Йоан Петков изпълни перфектно фаул от 30 метра, насочвайки топката под напречната греда за 2:0. През втората част и двата тима пропуснаха добри възможности. На два пъти шестима футболисти на Видима излизаха срещу двама бранители на Ситомир, но така и не успяха да ги преодолеят. Ветеранът Ахмед Салимов пък пропиля две чисти положения за никополския тим.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!